previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

OZVĚNY MEMORIÁLU

Ozvěny Godyho Memoriálu, jsou jedním z dalších hudebních pořadů, který pořádáme vždy na jaře, na podzim a v zimě. Během tohoto pořadu vystoupí v sále Experimentálního studia v Lidových sadech v Liberci vždy dvě hudební tělesa ať z folku či country nebo bluegrassu.

Jarní ozvěny 2010
9.3.2010 v 19:30 hodin
ALBUM (Chomutov)
OŽIVENÍ (Jablonec n/N.)

Vánoční ozvěny 2009
19.12.2009 ve 20:00 hodin FREETIME (Liberec) BLACKIES (Mladá Boleslav) Drazí přátelé, naposledy v letošním roce si dovolujeme pozvat vás na porci kvalitní muziky. Večírek se tentokrát odehraje v sobotu 19. prosince v přítulných prostorách baru „U černého pantera“, jenž se nachází v Liberci v dolní části Pražské ulice (21/35), kousek nad Baťovnou. Domácí seskupení FREETIME (od léta posílené o housle Tomáše Nezdary) si jako vzácné hosty pozvala mladoboleslavskou skupinu BLACKIES. Tato razantnější formace hraje jižanskou muziku (zřejmě proto, že Boleslav je na jih od Liberce…). Není to úplně typická „kovbojčárna“ na kterou jste zvyklí, ale v nástrojovém obsazení jim chybí pouze banjo a přebývají bicí a tři elektrické kytary. Kdo si vzpomíná loni v Liďákách na vystoupení MBA Bandu, tak právě z této kapely (za přispění několika bluegrassových muzikantů) vznikli BLACKIES. Na baru nám budou podávat pochutiny z Plzně a řezanou Rohožku 11. A to nejpříjemnější na závěr – nebude se vybírat vstupné. Takže zanechte předvánoční shon doma a přijďte se pobavit, my se na vás budeme jako obvykle těšit.

Jarní ozvěny 2009
31.3.2009 v 19:30 hodin MODROTISK (Jablonec n/N – Liberec – Praha – Mělník) TEPTET (Liberec) Jedním z míst, kde bude letos možnost oslavit životní jubileum bluegrassové jedničky severních čech se v úterý 31.3.2009 v 19:30 hod. stane i Liberecké Experimentální studio v Lidových sadech. Ano, dnes již Liberecko-Jablonecko-Pražsko-Mělnická kapela MODROTISK, letos oslaví 25 let svého života na bluegrassové oběžné dráze. A spolu s hvězdným Ondrou Rumlem se jistě můžeme těšit na oslavu vzkutku famózní. Jako host vystoupí neméně známý dámský vokální kvintet TEPTET. Upečte tedy nějaké dobroty, nakupte hromady dárků a přijďte slavit s námi.

Podzimní ozvěny 2009
30.10.2009 v 19:30 hodin NAMODRO (Liberec) FLASTR (Mladá Boleslav) Drazí přátelé, vypadá to, že letní festivaly máme zdárně za sebou (kromě Křižanovského vaťáku – ten bývá poslední listopadovou sobotu a povinný limit tří písní od každého účinkujícího je pod širým nebem tak-tak proveditelný), je tedy čas se přesunout do klubů a jiných přítulných lokálů. Začneme tradičně v Éčku NAMODREM a zkontrolujeme, jak se přes léto na hmatnících činili. Hostovat nám přijede FLASTR, který je domovsky z Mladé Boleslavi. V sestavě se ale nacházejí muzikanti z Jablonce, Mimoně, takže v dnešní době kapely moc neřeší příslušnost striktně z jednoho místa (samozřejmě mimo FairPlayGrassu – ti jsou dokonce z jednoho sídliště :o). Takže dorazte v hojném počtu, víte, že muzikanti mají publikum rádi.

Vánoční ozvěny 2008
19.12.2008 ve 20 hodin SPARE PARTS (Liberec) GRASSROAD (Praha) Tentokrát bohužel neproběhnou v Experimentálku (jak je zvykem), ale v příjemných prostorách HOCKER klubu (Františkov, za BILLou). Tento stánek pohody oplývá ještě dalšími pomístními názvy: „Smeťák“, „U softbalového hřiště“, „U Holomka“. Pravidelně zde Egon ve středu týrá svou kytaru a uši spolupijících. Prostory jsou nekuřácké, točí všechno dobré od Staropramenu a nebude se vybírat vstupné! S sebou doneste svíčky, holky trochu cukroví na pochlubení a hlavně dobrou náladu. Těšíme se, váš Country & Western Club Liberec

Podzimní ozvěny 2008
24.10.2008 MODRÁ KREF (Pardubice) NAMODRO (Liberec) Přátelé kvalitní – do modra oblečené hudby, vymodřete si ve svých kalendářích tento pátek 24.10.2008 a přijďte večer potěšit ušní bubínky do libereckého Experimentálka. Zahajujeme další školní rok Ozvěn a myslím, že nejlépe to zvládne pardubická MODRÁ KREF. Asi netřeba představovat, kvalita jejich hudby hovoří za vše. Předskočí naši NAMODRO, aby to k sobě barevně pasovalo. Těšíme se, váš Country & Western Club Liberec

Jarní ozvěny 2008
24.4.2008 VOJTA ZÍCHA a Druhá míza (Č. Budějovice) SPARE PARTS (Liberec) Přátelé, již příští čtvrtek…!! … 24. dubna – poctí náš region svou návštěvou legendární hráč na banjo Vojta Zícha s Druhou Mízou. Dorazí až z dalekých Českých Budějovic a vystoupí v rámci dalšího dílu „Ozvěn“ našeho festivalu. O úvod se postarají domácí SPARE PARTS, u kormidla samozřejmě s Buddy Westonem.

Vánoční ozvěny 2007
21.12.2007 NOVÁ SEKCE (Praha) FREETIME (Liberec) Přátelé dobří modří, letos jsme vám naježili pod stromeček velikány z Prahy – NOVOU SEKCI. Takže pokud máte napečeno a nakoupeno, přijďte potěšit oko i ucho příští pátek do Éčka. Předskakovat budou liberečtí FREETIME (Veseláč, Netrefáč, Bémisko, Frenk a Sádlo).

Podzimní ozvěny 2007
31.10.2007 BG BAZAR (Jablonec n.N.) JAN ZEMAN – Na člunu přes poušť Karakum – Poutavé vyprávění libereckého světoběžníka.

Jarní ozvěny 2007
22.3.2007 SUNNY SIDE (ČR) NAMODRO (Liberec)

Zimní ozvěny 2007
11.1.2007 MODROTISK (Jablonec n/N) SPARE PARTS (Liberec)

Podzimní ozvěny 2006
19.10.2006 BLUEGATE (Plzeň) BG BAZAR (Jablonec n.N.)